SEO-Copywriting

writer-s-block-1239338

Firma SilesiaCoders specjalizuje się w pisaniu tekstów na różnorodne tematy. Nasze teksty charakteryzują się wysoką jakością, unikalnością treści i poprawnym zastosowaniem elementów, ważnych w pozycjonowaniu (dobór i częstotliwość występowania słów kluczowych,  używanie wyróżnień i znaczników h1, h2.. oraz uzupełnieniem atrybutów odnośników i grafiki). Tworzymy teksty na strony firmowe, sklepy internetowe, blogi, zaplecze pozycjonerskie. Usługa może zostać dodatkowo wzbogacona procesem linkowania ze źródeł zewnętrznych (nie używamy SWL wobec stron naszych Klientów, stosujemy poważniejsze i bezpieczniejsze metody). Cena tekstów zależy od tematyki oraz ich „odkrywczości” (najtańsze teksty dotyczą powielenia „własnymi słowami” istniejących już w internecie treści, a najdroższe to tzw. „case study”, które wymagają wielogodzinnego nakładu pracy). Nasze ceny zaczynają się od 9zł za 1000 znaków.


Tworzymy również „unikatowe” treści z synonimami do mieszarek tekstu (z zastosowaniem np. w katalogowaniu stron) – gwarantujemy wiele (w zależności od długości) kombinacji „unikalności” treści, przy czym każdy „wypluty” przez mieszarkę tekst będzie poprawny i gramatyczny.

Przykładowo – za 50 złotych jesteśmy w stanie napisać tekst, który po wygenerowaniu zajmować będzie około 500 znaków (całość z synonimami i nawiasami zajmie około 1500-2000 znaków). Liczba kombinacji wygenerowanego przez mieszarkę tekstu wynosić będzie kilka milionów (czyli raz na kilka milionów wygenerowań trafi się identyczny tekst). Zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

typewriter-1424167