Pozycjonowanie Stron

Google_logo

Pozycjonowanie (SEO) to zespół procesów, prowadzących do umieszczenia danej strony internetowej na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania. W Polsce, Europie i obu Amerykach  monopolistą w branży wyszukiwań internetowych jest firma Google, dlatego też pozycjonowanie ukierunkowane jest wyłącznie na tą wyszukiwarkę.  Pozycjonowanie można podzielić na dwie części: optymalizację (działania wewnątrz strony) i linkowanie (działania, dokonywane na zewnętrznych stronach internetowych).

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu. Nie używamy ryzykownych metod typu SWL, blasty, farmy linków. Proces pozycjonowania jest bardzo skomplikowany, dlatego nie jesteśmy w stanie podać widełek cenowych, każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. W razie zainteresowania usługą pozycjonowania w naszej firmie- prosimy o kontakt  wraz z podaniem adresu strony, która miałaby być pozycjonowana.

seo

Istnieje także możliwość nabycia pracy magisterskiej, zatytułowanej: „Wpływ pozycjonowania stron internetowych na funkcjonowanie firm”, wysoko ocenionej przez komisję. Praca została napisana i „obroniona” pod koniec 2014 roku, składa się z 92 stron. TUTAJ spis treści.

Praca zapisana jest w formacie PDF, koszt to 200zł brutto. Po zaksięgowaniu wpłaty, plik przesyłany jest na podany adres e-mail. Praca objęta jest prawami autorskimi i zabronione jest jej dalsze rozpowszechnianie.