Odzyskiwanie Danych

broken_cellphone

Niemal każdemu z nas zdarzyło się utracić swoje dane z nośników cyfrowych. Jeżeli te dane były dla nas ważne- możemy spróbować je odzyskać.

Nasza firma dysponuje specjalistycznym oprogramowaniem, pozwalającym na odzyskiwanie danych. Koszt usługi (w zależności od ilości danych i trudności z ich odzyskaniem) zaczyna się od 50zł brutto, a nośnik badany będzie na terenie Chorzowa.


Wyróżnia się 3 typy awarii, powodujących utracenie danych:

1. Skasowanie bez nadpisania– Występuje od razu po przypadkowym usunięciu plików (gdy zorientujemy się błyskawicznie). Wtedy istnieją bardzo duże szanse (ponad 90%) na odzyskanie wszystkich danych.

2. Skasowanie z nadpisaniem– Trudniejszy rodzaj przypadkowego usunięcia plików, związany jest z dalszym używaniem nośnika po momencie skasowania danych. W takiej sytuacji mają miejsce większe problemy z odzyskiem danych, jeżeli było ich dużo- odzyskana zostanie tylko ich część.

3. Fizyczne uszkodzenie nośnika– Najgorsza z możliwych sytuacji. Występuje np. po zalaniu, upadnięciu, wbiciu gwoździa itp. Małe są wtedy szanse odzyskania danych, wymaga to szeregu działań z zakresu elektroniki.

Nasza firma świadczy usługę odzyskiwania danych, faktura wystawiana dopiero jest po sprawdzeniu nośnika (jeżeli nic nie odzyskamy- koszt usługi wynosi 0).


Przykładowy cennik (brutto): 

Odzyskanie danych ze sformatowanego Pendrive/MP3  – 50 zł

Odzyskanie danych z Telefonu/Aparatu/Twardego Dysku – 80zł

Próba odzyskania danych z dowolnego nośnika, który działa nieprawidłowo, lub był intensywnie użytkowany po momencie przypadkowego skasowania danych- 130zł

Próba odzyskania danych z nośnika, który w ogóle nie działa- 250zł

Zapraszamy do kontaktu (Chorzów):

biuro@silesiacoders.pl

tel. 665-427-826

SAMSUNG TECHWIN DIGIMAX-340